Продукти, които може да харесате
Стенна лампа VIENNA 1xE14/40W/230V златна
История на цените
- 1.05.2026 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 81,24 € / 158,89 лв.
- 4.01.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 7.09.2024 г. - 56,19 € / 109,9 лв.
- 16.07.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 21.03.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro, VIENNA Milagro |
| Производител | Milagro |
Препоръчва се

Комплект от 2 стенни лампи черни с LED с USB и индукционно зарядно - Riza
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Стенно точково осветително тяло с USB порт NOCTIS LED/3W/230V+LED/9W черно
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерна стенна лампа бяла - Simple Drum Jute
Модерни
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни аплици черни кръгли 2-светлинни - Sandy
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа тъмно бронзова кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова UFO 2 светлини - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Дизайнерска стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Michele
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бронз с бял абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Brilagi - LED детско таванно осветително тяло LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K розово
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриален стенен аплик тъмно бронз 2-светлина - Coen
Индустриални
В наличност
Стенна и таванна лампа златиста/месинг кръгла IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерна стенна лампа черна 60 см вкл. LED - Clockwise
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерен стенен аплик бежов GU10 50mm кръгъл 2-светлинен - Sandy
Модерни
В наличност
Japandi таванна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Charlois
Индустриални
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова правоъгълна 2-лампи - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Комплект от 2 индустриални стенни лампи черни 26 см IP44 - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Скандинавска стенна лампа бяла органична - Plaster
Скандинавски
В наличност
JUPITER 1276-KSKE - Стенна лампа KASZMIR 1xE27/60W
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 17,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2 светлини - Otan
Модерни
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова овална - Plaster
Скандинавски
В наличност
Хотелски шик стенна лампа тъмен бронз с кехлибарено стъкло - Stavelot
Стъкло
В наличност
Рустикална стенна лампа дърво кръгла накланяща се - Pulley
Дърво
В наличност
Стенна лампа месинг 62 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Модерна стенна лампа черна със злато - Sunrise
Модерни
В наличност
Индустриален външен стенен фенер ръждясал кафяв IP44 - Charlois
Индустриални, ориенталски
В наличност
Japandi Плафон Бял 37cm - Plu Asyesha
В джапанди стил
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност




























