
LED коледна декорация 320xLED/230V 45 cm топла бяла звезда
Светлинна украса, електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външен коледен гирлянд с 100 LED бели светодиода.Вграден програматор за светлинни режими.8 светлинни режима: 7 динамични и 1 статичен.Превключването между отделните режими се извършва с натискане на бутона на захранващия блок.Дължина на захранващия кабел 3 м.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Тип | Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички, Коледни лампички |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Тип щепсел | F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F, F |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi, CHAIN Kobi |
| Производител | Kobi |

Светлинна украса, електричество
В наличност

Светлинни вериги, електричество
В наличност

Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Светлинни вериги, електричество
В наличност
Светлинна украса, батерии
В наличност
Светлинна украса, батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
