Препоръчва се
Не е в наличност
LED Осветление за окачен таван VIMPERGA LED/9W/230V
55,9 €
История на цените
- 28.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Описание на продукта
Осветително тяло директно от производителя Kobi на склад за цена от 55.90 лева и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Количество в опаковката | 1 |
|---|---|
| Тип | Лампа за вграждане |
| Стил | Модерен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 185 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 810 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
61,57 €
120,42 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
10,74 €
21,01 лв.
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
57,72 €
112,89 лв.
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
67,49 €
132 лв.
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
14,01 €
27,4 лв.
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
19,38 €
37,9 лв.
























