
Аплик АПОЛО, черен, 1xE27
Модерни, LED лампи, индустриални
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус |
| Series | GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo, GATEBECK Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, индустриални


Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Мед, 230V, метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, 230V
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Мед, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка

Ретро, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност

Индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
