
Плафон ГАРДА, черен/сив, 4xE27
Модерни
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Helam, който имаме на склад на цена 59.50 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Входяща мощност | 9 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 27 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Винтаж/Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Series | OXFORD Helam |
| Производител | Helam |

Модерни

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
Дърво, индустриални, кухня
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Метал
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
