подходящо за вила
История на цените
- 11.05.2026 г. - 60,28 € / 117,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 60,28 € / 117,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Старинен/Класически |
| Тип | Аплик |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E14 |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Дървен декор | Орех |
| Series | ENNA Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Препоръчва се

Скандинавска стенна лампа бежова правоъгълна 2-лампи - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерна стенна лампа черна 100 см вкл. LED - Clockwise
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа месинг 62 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Japandi стенна лампа бежова с въже IP44 - Jayla
В джапанди стил
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2 светлини регулируема - Lune
Ретро, модерни
В наличност
Комплект от 2 индустриални стенни лампи черни 26 см IP44 - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова овална - Plaster
Скандинавски
В наличност
Japandi таванна лампа кафява с въже - Smille
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Скандинавска стенна лампа бяла органична - Plaster
Скандинавски
В наличност
Searchlight 8343AB - LED Лампа за картина LED/14W/230V месинг
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED детско таванно осветително тяло LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K розово
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стенна лампа месинг 41,5 см с LED IP44 - Jerre
LED лампи
В наличност
Индустриален стенен аплик тъмно бронз 2-светлина - Coen
Индустриални
В наличност
Japandi стенна лампа оранжева с черно и въже IP44 - Jayla
В джапанди стил
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Charlois
Индустриални
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни аплици черни кръгли 2-светлинни - Sandy
Модерни
В наличност
Brilagi-LED Стенно точково осветително тяло с USB порт NOCTIS LED/3W/230V+LED/9W бяло
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерна стенна лампа бронз с бял абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златиста кръгла 20 см - Sunrise
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа тъмно бронзова кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
Хотелски шик стенна лампа тъмен бронз с кехлибарено стъкло - Stavelot
Стъкло
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова полукръг 2 светлини - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерен стенен аплик бежов GU10 50mm кръгъл 2-светлинен - Sandy
Модерни
В наличност
Индустриален външен стенен фенер черен IP44 - Charlois
Индустриални, ориенталски
В наличност
Brilagi - LED стенен лампион WOODY LINE LED/12W/230V 120 см дъб/орех
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерна стенна лампа бронз 2-светлина - Jeana
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бяла - Simple Drum Jute
Модерни
В наличност
LED аплик LANA LED/15W/230V 4000K черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
