
Azzardo AZ1356 - Лампа за таван ALIX 1xG53/50W/230V/12V
12V, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 51.65 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo, XARA Globo |
| Производител | Globo |

12V, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи

Повърхностни светлини, метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Хром

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни

230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

