Продукти, които може да харесате
Eglo 95771 - LED Стенна лампа BOLDO LED/8,2W/230V
История на цените
- 1.05.2026 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 1.05.2025 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 20.07.2024 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 31,65 € / 61,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm, 820 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W, 8,2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo, BOLDO Eglo |
| Производител | Eglo |
Препоръчва се

Модерна стенна лампа черна 60 см вкл. LED - Clockwise
Модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова овална - Plaster
Скандинавски
В наличност
Модерна стенна лампа черна със злато - Sunrise
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2 светлини - Otan
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа тъмно бронзова кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Стенна лампа месинг 62 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерна стенна лампа бронз с бял абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Japandi Плафон Бял 37cm - Plu Asyesha
В джапанди стил
В наличност
Brilagi - LED детско таванно осветително тяло LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K розово
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Рустикална стенна лампа дърво кръгла накланяща се - Pulley
Дърво
В наличност
Brilagi-LED Стенно точково осветително тяло с USB порт NOCTIS LED/3W/230V+LED/9W черно
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерен стенен аплик бежов GU10 50mm кръгъл 2-светлинен - Sandy
Модерни
В наличност
JUPITER 1276-KSKE - Стенна лампа KASZMIR 1xE27/60W
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Комплект от 2 индустриални стенни лампи черни 26 см IP44 - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
Комплект от 2 стенни лампи черни с LED с USB и индукционно зарядно - Riza
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна стенна лампа черна 17,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Стенна и таванна лампа златиста/месинг кръгла IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни аплици черни кръгли 2-светлинни - Sandy
Модерни
В наличност
Japandi таванна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова правоъгълна 2-лампи - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Дизайнерска стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Michele
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бяла - Simple Drum Jute
Модерни
В наличност
Индустриален външен стенен фенер ръждясал кафяв IP44 - Charlois
Индустриални, ориенталски
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова UFO 2 светлини - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Хотелски шик стенна лампа тъмен бронз с кехлибарено стъкло - Stavelot
Стъкло
В наличност
Скандинавска стенна лампа бяла органична - Plaster
Скандинавски
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Charlois
Индустриални
В наличност
Индустриален стенен аплик тъмно бронз 2-светлина - Coen
Индустриални
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност



























