
129,75 €
253,77 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с изчистен дизайн.LED крушката е включена в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W, 3,5 W |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Series | TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon, TYBER Argon |
| Производител | Argon |


230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Дърво



Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка