
Светлосива настолна лампа (височина 54 cm) Ardent – Hübsch
Ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна работна лампа.Направляема благодарение на гъвкава шия.Превключвателят е разположен в абажура.LED светлинен източник в комплекта (16xLED SMD).Свети с неутрална бяла светлина.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Поставяне на лампа | На бюрото |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 6 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Място | Офис |
| Еквивалент на класическата крушка | 38 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Метод на свързване | За контакт |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Тип | Настолна лампа |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Стил | Други |
| Series | ANITA, DARA Argus |
| Производител | Argus Light |

Ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Рустик, дърво
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Ретро, на бюрото
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
На нощното шкафче
В наличност
LED лампи, пластмаса, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, стъкло
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност