





Най-добра цена за последните 30 дни: 96 € / 187,76 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежова настолна лампа с текстилен абажур (височина 48 cm) Honduras – Mauro Ferretti
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Поставяне на лампа | На нощното шкафче |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Полирезин |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 2.6 kg |
| Диаметър на абажура | 35 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Романтичен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Материал на конструкцията | Желязо/полирезин |
| Material | Полирезин |
| Производител | Mauro Ferretti |



Метал



Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност




Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Ретро, модерни, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

С димер
В наличност

LED лампи
В наличност

LED лампи
В наличност
На нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, стъкло
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
На нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
240×260 cм

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност

Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
Комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност