
Rabalux 8387 - Екстериорна Стенна лампа SYDNEY 1xE27/60W/230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 1.05.2025 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 14.09.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външно осветително тяло в черен цвят. Крушката не е включена в комплекта.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Защита срещу проникване | IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux, SYDNEY Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Класически външен стенен фенер черен IP44 - Havana Half
В наличност
Brilagi-LED Екстериорен аплик BULKHEAD LED/20W/230V 3000/4000/6000 IP65
Стенни лампи, 230V
В наличност
Philips 17237/30/PN - Екстериорна лампа MYGARDEN HOVERFLY 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Екстериорен аплик 2xLED/5W/230V 4000K IP54 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна IP44 - Ruben
В наличност
Elstead GZH-SDN2 - Екстериорен аплик SANDOWN 1xE27/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Philips - Екстериорен аплик INARA Hue 1xE27/7W/230V Wi-Fi IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
FARO 70662 - Екстериорна LED лампа за алея KANE-3 LED/3W/24V IK08 IP67
24V
В наличност
LED Прожектор LED/100W/230V 4000K IP65
230V
В наличност
Philips - LED външно точково осветително тяло CYLR LED/4,6W/230V 2700K IP44
230V
В наличност
Aigostar - LED Прожектор със сензор LED/100W/230V IP65 черен
230V
В наличност
Екстериорен аплик ELGIN 1xE27/60W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Nordlux - Външно осветително тяло за алея ANDOR 1xGU10/15W/230V IP67
230V
В наличност
LED прожектор VISIO сензор 20W 230V 4000K IP65
230V
В наличност
LED Преносим прожектор LED/20W/230V IP65
230V
В наличност
LED Прожектор AVENO LED/300W/230V 4000K 48000 lm IP66 черен
230V
В наличностБезплатна доставка
Спот SIROK 1xGU10/30W/230V черен
230V
В наличност
Nordlux - LED соларно осветително тяло със сензор LED/5W/3,7V IP44
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
RED - Design Rendl-R10439 - Екстериорен аплик WOOP 1xR7s/48W/230V IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Rabalux 77115-LED Екстериорен аплик със сензор ZARAGOZA LED/9W/230V IP54 черен
Със сензор за движение, 230V
В наличност
LED Лампа за таван SURMUR LED/6W/230V черна
230V
В наличност
Redo 9498 - Екстериорен аплик CLAUT 1xE27/42W/230V IP44 антрацит
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED Екстериорен аплик със сензор LED/17W/230V 3000K черен
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа антрацит с LED IP54 с датчик за движение - Zane
Пластмаса
В наличност
Globo 3157BC - Екстериорен аплик BOSTON 1xE27/23W/230V IP44 черен/меден
230V
В наличност
Osram - LED прожектор със сензор ENDURA LED/30W/230V IP44
230V
В наличност
LED Екстериорен аплик KREON 2xLED/3W/230V IP54 3000K антрацит
230V
В наличност
Eglo 97446 - LED Димируема Екстериорна лампа VERLUCCA-C 1xE27/9W/230V IP44 Bluetooth
230V
В наличност
LED Екстериорен аплик KREON 2xLED/3W/230V IP54 4000K бял
Стенни лампи, 230V
В наличност
Azzardo AZ4695 - Екстериорен аплик със сензор GORAN 1xGU10/35W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
LED външно соларно стенен осветител с сензор LED/5,5W/3,7V 3000K IP54
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
