
Плафон АПОЛО, черен, 3xE27
Модерни, LED лампи, индустриални
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическо таванно осветително тяло.Абажур, украсен с античен мотив.Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Брой светлини | Комплекти |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Брой крушки | 1 |
| Място | Спалня |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж |
| Цокъл | E27 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Стил | Класически |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | ETRUSCO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи, индустриални

Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни

LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Стъкло

Метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Дърво, индустриални, кухня
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка