
Markslöjd 108900 - Стенно точково осветително тяло CIRO 2xGU10/7W/230V бяло
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенно ориентирно осветително тяло, подходящо например за осветяване на стълбището. Излъчва топла бяла светлина. Не е димируемо. LED светлинен източник е включен в опаковката. Монтажна кутия за вграждане е включена в опаковката.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 12V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над стълбище |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Тип | Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище, Стълбище |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Монтажен отвор | 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm, 60 mm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Общ светлинен поток | 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm, 13 lm |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Series | SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux, SOLA Kanlux, KANLUX Kanlux |
| Производител | Kanlux |

230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
