
Аплик МАРИО, черен, 2xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Елегантен стенен осветител в хром/бял дизайн. Източникът на светлина не е включен в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Аплик |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | E27 |
| Място | Всекидневна стая |
| Стил | Класически |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | TWINGO Jupiter |
| Производител | Jupiter |

LED лампи

Ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло

Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт
В наличност
Модерни

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност
Дърво
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Стъкло


LED лампи

Стъкло

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи

Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност