
GLOBO 3375 - Соларна лампа SOLAR 2xLED/0,06W/1,2V IP44
История на цените
- 12.05.2026 г. - 16,12 € / 31,53 лв.
- 8.04.2026 г. - 16,12 € / 31,53 лв.
- 30.03.2025 г. - 16,31 € / 31,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 14,27 € / 27,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Лесен монтаж благодарение на заострения колче. Автоматично включване при здрачаване. Време на светене: До 8 часа след пълно зареждане. Захранване: панел с интегрирана AA батерия 600 mAh / 1,2 V (включена в комплекта).
Спецификации
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
|---|---|
| Тип | Соларна лампа |
| Напрежение | 1,2 V |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия |
| Място | Градина и пътеки |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,12 W |
| Входяща мощност | 0,06 W |
| Брой крушки | 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 1 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Производител | Globo |
Подобни продукти


LED Екстериорна Солар. осветление TERRACE LED/1,5W IP68
Е слънчева
В наличност
Tenax - PVC мрежа Jolly - 1 х 5 метра

Teraplast - Кашпа с осветление VASO AFRICA L.LUCE OUTDOOR 80 NEUTRO
Пластмаса

LED соларна лампа GWINEA LED/4,5W/3,7V 2000 mAh, 50 см, IP44, черна
Със сензор за движение
В наличност
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
Kanlux 24651 - Външна лампа STONO 1xE27/25W/230V, Ø30 см, IP65
Наземни светлини, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна със златен сензор за здрач - Rotterdam
В наличност
Brilagi - Външна лампа с 2 SCHUKO контакта 1xE14/15W/230V IP44 черна
Стоящи светлини, 230V
В наличност
Аплика Градина Glance Round-дървени въглища
В наличност
Модерна външна лампа тъмно сива 12 см вкл. LED - Bar
В наличност
Brilagi - LED външна лампа RIANO със сензор, LED/8W/230V, сребриста, IP65, 80 см
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни IP44 със стъкло - Rotterdam
В наличност
Комплект от 6 черни правоъгълни външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
В наличност
Аплика Градина Glance Round-Ръжда
В наличност
Соларна Аплик за стена Elmark 23429
В наличност
Подова лампа бяла 51 см IP44 - Storm Large
В наличност
Аплика Viokef Norma Square
В наличност
Nordlux - Екстериорен аплик ALERIA 1xGU10/35W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
12V Наземен прожектор черен вкл. LED IP67 - Voltaire Linsey
12V
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектора от неръждаема стомана IP65 регулируеми - Delux
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED соларен гирлянд 102xLED/2x0,7m IP65 топла бяла ivy
Е слънчева
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина AR70 IP44 - Duo
В наличност
LED соларен прожектор със сензор LED/15W/3,7V 2400 mAh IP54 4500K
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектори стомана AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна с димираща светлина и сензор на слънчева енергия - Kayo
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 черни кръгли външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
В наличност
Проектор Градина Porygon 30W RGB
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Комплект от 2 черни правоъгълни външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
