Продукти, които може да харесате
Prezent 61208 - Спот EZZO 3xG9/33W/230V опушен
История на цените
- 30.04.2026 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 1.05.2025 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Prezent, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Входяща мощност | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
|---|---|
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| В опаковката са включени крушки | ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен) |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W, 99 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Series | EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent, EZZO Prezent |
| Производител | Prezent |
Препоръчва се

Дизайнерски плафон черен с кехлибарено стъкло 6-светлина - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ръстичен таванен аплик бял 50 см - Drum Jute
Кръгъл
В наличност
Ориенталски таванен аплик ратан 30 см - Tromma
Ориенталски
В наличност
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Дизайнерска таванна лампа черна с кехлибарено стъкло 4-светлина - Uvas
Стъкло
В наличност
Таванна лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Таванна лампа черна с орехово дърво, включваща LED 3-степенно димиране 2-светлини - Kane
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко бронзова с кехлибарено стъкло 12-светлина - Bianca
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K Ø 50 cm + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриален таванен аплик черен IP44 2-светлина - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа месинг с кехлибарено стъкло 6 светлини - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа бронз кръгла - Facil
Модерни, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 50см 3-светлина - Drum Duo
Стъкло, модерни
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло - Busa
Стъкло
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Japandi плафон бял 3 светлини - Multi Bida
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Дизайнерски таванна лампа бежова - Bida
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
















