
Подова лампа трипод дърво с розов кадифен абажур 50 см - Puros
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическата подова лампа може напълно да промени характера на интериора.Впечатляващият дизайн е сам по себе си оригинален декор и в същото време лампата осигурява приятно разсеяна светлина, която придава уют на помещението.Подовата лампа BOLERO носи елемент на класическа елегантност, което я прави подходяща за традиционни, романтични и провансалски интериори.Тя е идеалното осветление за спалня, както и за дневна или трапезария.Лампата работи с 60W крушка E27, която не е включена в комплекта.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Series | BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter, BOLERO Jupiter |
| Производител | Jupiter |

Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка


С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност

Ретро, с димер
В наличност
LED лампи, с димер
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Дърво, с димер
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка

Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


