
Бежово кресло от изкуствен косъм Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cм, модерни, скандинавски, с крачета
429 € / 839,05 лв.

Кремаво кресло от изкуствен косъм Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cм, модерни, скандинавски, с крачета
429 € / 839,05 лв.

Зелено кадифено кресло Glasgow – Bonami Essentials
98×70×79 cм, модерни, с крачета, плат
429 € / 839,05 лв.
История на цените
- 28.05.2026 г. - 429 € / 839,05 лв.
- 26.05.2026 г. - 429 € / 839,05 лв.
- 7.05.2026 г. - 386 € / 754,95 лв.
- 1.05.2026 г. - 364 € / 711,92 лв.
- 24.02.2026 г. - 314 € / 614,13 лв.
- 20.02.2026 г. - 314,65 € / 615,4 лв.
- 15.02.2026 г. - 296,14 € / 579,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 314,65 € / 615,4 лв.
- 13.02.2026 г. - 370,18 € / 724,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 314 € / 614,13 лв.
- 27.12.2025 г. - 314,65 € / 615,4 лв.
- 28.11.2025 г. - 193,78 € / 379 лв.
- 5.11.2025 г. - 190,2 € / 372 лв.
- 16.08.2024 г. - 292,97 € / 573 лв.
- 6.08.2024 г. - 344,61 € / 674 лв.
- 1.08.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 12.07.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 26.06.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 20.06.2024 г. - 265,36 € / 519 лв.
- 30.04.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 26.04.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 18.04.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 17.04.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 16.04.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 11.04.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 1.04.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 29.03.2024 г. - 298,59 € / 583,99 лв.
- 19.03.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 14.03.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 10.03.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 8.03.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
- 27.02.2024 г. - 331,83 € / 649 лв.
- 26.02.2024 г. - 282,23 € / 551,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Фотьойл Glasgow от марката Bonami Essentials има тапицерия от изкуствена агнешка кожа. Благодарение на формата си с по-висока облегалка и удобни подлакътници, той предлага приятно седене.
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 79 cм |
| Височина: | 98 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| С крачета | Да |
| Материал за фотьойли | Плат |
| Вид на облегалката на креслото | Висока |
| Цвят | Зелен |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Ширина на подлакътниците | 10 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 60 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 46 cm |
| Дълбочина на седалката | 52 cm |
| Височина на седалката | 46 cm |
| Височина на крачетата | 30 cm |
| Функции | С крачета/с подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 9.6 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Glasgow |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Производител | Bonami Essentials |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Наистина красиво дизайнерско модерно кресло, много удобно, изработено от много приятен материал в красив зелен цвят. Качествена изработка и много лесен монтаж на металните крачета – само 6 броя винтове за шестограм, всичко беше включено в комплекта. Ако имах повече място, бих си поръчала още едно. Наистина съм много доволна от покупката, още повече, че го купих на промоция.
Красив стол от кадифе, който благодарение на цвета си се превърна в доминанта на всекидневната. Облегалката е по-висока, така че човек може удобно да се облегне. Ширината на стола е идеална.
Продуктът е хубав и удобен. Цветът е приятен, а продуктът е удобен. Затова съм доволен и го препоръчвам на всички.
Страхотен цвят, както на снимката.
Подобни продукти

Кадифено кресло в цвят мента Noemye – Bonami Selection
88×64×88 cм, wingback, модерни
В наличност
Тъмнозелено кресло от кадифе Mark - WOOOD
75×82×82 cм, модерни, индустриални

Кафяво кресло от изкуствена кожа Lofty Lilly – Miuform
82×95×90 cм

Кресло DF 552-1
В наличност
Разтегаем фотьойл Karup Design Roots Raw/Navy
85×90×105 cм, конвертируем, регулируем

Зелено кресло Sway – Karup Design
67×67×75 cм, конвертируем, рустик

Кафяв кожен фотьойл Madame - Windsor & Co Sofas
68×113×95 cм, ретро, кожа

Mодул за диван в цвят коняк (ляв ъгъл) Fairfield Kentucky - Bonami Selection
71×104×92 cм, скандинавски, индустриални
В наличност
Кресло в тухлен цвят Bali – Cosmopolitan Design
75×87×96 cм, модерни, с крачета

Червено кресло от рипсено кадифе Niko – Ropez
Плат
В наличност
Кресло от плат в зелено 67x76x78см.
78×67×76 cм, с крачета, плат
В наличност
Въртящо се кресло в тухлен цвят Letizia – Micadoni
76×86×83 cм, въртящ се, плат

Бежов фотьойл Dubna - DAN-FORM Denmark
65×76×90 cм, модерни, плат

Buckle Up Тъмно сив променлив фотьойл Buckle up - Karup Design
68×70×95 cм, конвертируем, скандинавски

Сиво кресло Dorel – Støraa
Плат
В наличност
Светлокафяво кресло от прежда с примки от букле Lunaro – House Nordic
Скандинавски, плат
В наличност
Черен фотьойл от изкуствена кожа с черни крака Cazar - Actona
91×69×79 cм, скандинавски, индустриални
В наличност
Тъмносиньо кресло от букле Poppy – Micadoni
82×90×72 cм, плат

Тапициран фотьойл Kemer в антрацитен цвят 67x76x78см.
78×67×76 cм, модерни, с крачета
В наличност
Сгъваем стол Сурово/пшенично бежово Boogie - Karup Design
67×65×88 cм, конвертируем, скандинавски

Велурено кресло в цвят тухла Debra - Marckeric
Плат
В наличностБезплатна доставка
Бежово кресло Bonnie – Marckeric
80×70×87 cм, плат
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Тапициран фотьойл Kemer в син цвят 67x76x78см.
78×67×76 cм, с крачета, плат
В наличност
Кремаво кресло Ernest – Bobochic Paris
86×123×106 cм, модерни, плат

Въртящо се кресло в естествен цвят Arve – WOOOD
86×82×87 cм, въртящ се, плат

Кресло от плат в синьо - кафяво 67x76x78см.
78×67×76 cм, модерни, с крачета
В наличност
Лампа APP901-1CP Gold
Модерни, индустриални
В наличност
Кресло от синьо кадифе Vienna - Cosmopolitan Design
95×95×92 cм, модерни, с крачета

Бежов фотьойл Neso - Windsor & Co Sofas
76×88×90 cм, с крачета, плат
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Бежов бар стол с регулируема височина с подлакътници (височина на седалката 86 cm) Eleanor – Actona
110×53×56 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Единично детско спално бельо 135x200 cm Bright Football – Catherine Lansfield
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Сушилня за дрехи King - Vileda
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност





