


Размери 120×90×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кафяво шкафче от масивно манго 90x120x40 cm Trisha – MOME
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 120 cм |
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| С крачета | Да |
| Материал за шкафове | Дърво |
| Вид врата на шкаф | Отворен / без врата |
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | IN |
| Височина на крачетата | 25 cm |
| Капацитет на тежестта | 35 kg |
| Тегло | 47.4 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Trisha |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета |
| Материал на краката | Желязо |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Тъмно дърво |
| Декор | Мат/екзотично дърво |
| Материал на конструкцията | Масив манго |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | MOME |

240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
В наличност

Диаметър
В наличност
150×200 cм
В наличност

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Кухненски ръкавици, комплекти, памук
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност