
Atmosphera - Настолна лампа AINA 1xE27/25W/230V бор
Рустик, ключ за осветление, дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична настолна LED лампа за вътрешна и външна употреба. Удобно управление чрез докосване: кратко докосване - включване/изключване; дълго докосване - плавно затъмняване. Светлината свети нагоре и надолу и създава приятна атмосфера. Време за зареждане: 4-5 ч. Време на светене: до 7 ч. Вградена Li-ion батерия с капацитет 4000 mAh. Зареждане чрез включения USB-C кабел. Степен на защита IP54 - защита срещу прах и пръски вода.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| С димер | Да |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm, 136 lm |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа, Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh, 4000 mAh |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Жавот на батерията | 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h, 7 h |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Series | HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design, HYGGE Halo Design |
| Производител | Halo design |

Рустик, ключ за осветление, дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, на бюрото
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Стомана
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка