
Плафон SPACE 3xE27/60W/230V зелен/златист
История на цените
- 4.04.2026 г. - 204,96 € / 400,87 лв.
- 27.03.2026 г. - 204,96 € / 400,87 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя BPS Koncept, който имаме на склад на цена 137.23 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept, COLOR3 BPS Koncept, TRINITI BPS Koncept, SPACE BPS Koncept |
| Производител | BPS Koncept |
Подобни продукти


Аплик ESTATE MINI 1xE27/15W/230V зелен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик SVEN 1xE27/15W/230V черен/златист
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Argon 8111 - Стенен спот DORIA 1xE27/15W/230V зелен/месинг
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Индустриален стенен аплик черен с дърво - Paleta Mai
Дърво, индустриални
В наличност
Модерна стенна лампа черна с LED - Gem 2
Модерни, LED лампи
В наличност
Orion WA 2-1371/1 - Аплик OLD LAMP 1xE27/40W/230V бял/месинг
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Аплик ARDEN 1xE27/60W+1xG9/8W/230V зелен/златист
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Briloner 2144015 - Спот аплик SPOT 1xGU10/9W/230V
В наличност
Eglo 300913 - LED осветително тяло за контакт PARRINI 1xGU10/4,5W/230V черно
LED лампи, 230V
В наличност
Индустриален стенен аплик черен със злато регулируем - Liko
Индустриални
В наличност
Redo 01-2399 - Стенен спот POOH 1xE27/42W/230V бук
230V
В наличност
Brilagi - Спот аплик POKER 1xGU10/25W/230V син
230V
В наличност
LED аплик LUNA LED/7W/230V Ø 26 см черен/кафяв
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 54307-1 - Стенен спот CLAUDE 1xE14/40W/230V черен
230V
В наличност
Стенен спот VIANA 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Argon 8105 - Аплик PONTE 1xE27/15W/230V зелен/месинг
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерна стенна лампа черна с текстилен абажур - Stacca
Модерни, LED лампи
В наличност
Eglo 98755 - Стенна лампа ELIZONDO 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерна стенна лампа черна с LED IP44 - Edwin Quadro
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Argon 679 - Стенна лампа EUFRAT 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерен стенен аплик черен 2-светлинен - Transfer Double
Модерни
В наличност
Интелигентна стенна лампа черна с кадифен абажур с Wi-Fi A60 - Stacca
Модерни
В наличност
Brilagi - Спот аплик TECHNO 1xE27/60W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED аплик LUNA LED/7W/230V Ø 26 см черен/бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Orion - стенен аплик MAURO 1xE27/60W/230V бронз
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ideal Lux - Вградено осветително тяло FUNKY 1xGU10/50W/230V 9x9 см месинг
230V
В наличност
Argon 4069 - Аплик AMADORA 1xE27/15W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Плафон IGNIA 1xE27/60W/230V зелен/златен
230V
В наличност
RED - Design Rendl - R12599 - LED Аплик ONYX LED/5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стенна лампа HAKON 1xE27/60W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Globo 15557W - Аплик FINCA 1xE27/40W/230V метален/дървен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
