
Интелигентна стенна лампа хром IP44 с 2 Wi-Fi G9 - Bath
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Alfa, който имаме на склад на цена 61.98 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Series | TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa, TANGO Alfa, TORIZO Alfa |
| Производител | Alfa |

Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
