
Markslöjd 108199 - Стенен спот CREST 1xGU10/7W/230V бял
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED безжична нощна лампа. Може да се монтира на стената. Захранване: 3xAAA (не са включени).. Цвят на светлината: студено бяла.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm |
| Тип | Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени, LED технолигия/На батерии, не са включени |
| Напрежение | 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V, 4,5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Series | NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar, NIGHT LIGHT Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност

Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
В джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 12V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

