
LED крушка G4/2,5W/12V 6500K - Aigostar
12V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 2.44 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 12V |
|---|---|
| Цокъл | G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4, G4 |
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm, 260 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W, 26 W |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF, 7500 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar, BULBS G4 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

12V
В наличност
LED ленти, стена
В наличност

LED ленти, 12V
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност

LED ленти, метал, в електрически контакт
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти
В наличност
230V
В наличност
230V, стоящи, светлини с RGB
В наличност
Пластмаса
В наличност
LED ленти, метал, в електрически контакт
В наличност
Стена
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Стъкло, 12V
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, стена
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
Стена
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност


LED ленти
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност

