
Rabalux - Висящ полилей 5xE14/40W/230V
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Light Prestige, който имаме на склад на цена 185.54 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige, AMBIENTE Light Prestige |
| Производител | Light Prestige |

Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер, с абажур
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, с абажур
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


