
Kichler KL-SOLIA-1W-CPZB - LED осветително тяло за баня SOLIA 1xG9/3W/230V IP44 златисто
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Light Prestige, който имаме на склад на цена 59.92 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K, 3000 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm, 1365 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige, MELECA Light Prestige |
| Производител | Light Prestige |

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

