Зелен ъглов диван Belair – Bobochic Paris
Размери 80×220×139 cм
История на цените
- 21.05.2026 г. - 1444 € / 2824,22 лв.
- 19.03.2026 г. - 1265,65 € / 2475,4 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен ъглов диван Belair – Bobochic Paris
Размери
| Ширина: | 220 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 139 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Зелен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 20 cm |
| Височина на подлакътниците | 57 cm |
| Височина на облегалката | 28 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 180 cm |
| Дълбочина на седалката | 59 cm |
| Височина на седалката | 52 cm |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 108 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 93 cm |
| Капацитет на тежестта | 360 kg |
| Тегло | 64 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Belair |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/ляв ъгъл/с лежанка/променлив |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 115000 martindale |
| Тапицерия | Austin 13 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Bobochic Paris |
Подобни продукти

Ъглов диван в цвят каки Manao – Makamii
77×255×255 cм, ниска

Зелен кадифен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
Десен ъгъл, с място за съхранение, конвертируем

Тъмно сив разтегателен диван променлив ъглов диван Dazzling Daisy - Miuform
77×260×166 cм, скандинавски, ретро
В наличност
Зелен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Omao – Makamii
70×224×166 cм, ляв ъгъл, ниска

Сив разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Светлосив ъглов разтегателен диван ляв ъгъл, Sweet Harmony - Miuform
95×253×208 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Сив разтегателен/с място за съхранение ъглов диван Classy Sophie – Miuform
77×260×165 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кафяв шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Velto – Maison de Rêve
70×250×152 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Манама текстилен ляв ъглов диван в антрацитен цвят 280x206x85см.
85×280×206 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Светлосиво кадифено ъглово канапе L, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
90×228×198 cм, десен ъгъл, скандинавски

Светлосив ъглов разтегателен диван, ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, ляв ъгъл, модерни

Манама текстилен десен ъглов диван в антрацитен цвят 280x206x85см.
85×280×206 cм, десен ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Тъмно сив променлив диван ъглов диван Pop - Bonami Selection
Модерни, скандинавски, конвертируем
В наличност
Зелен сгъваем ъглов диван (десен ъгъл) Leila – Makamii
90×242×162 cм, десен ъгъл, конвертируем
В наличност
Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Bemy – Micadoni
86×205×174 cм, десен ъгъл, плат

Зелен шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Treno – Cosmopolitan Design
70×180×164 cм, десен ъгъл, ниска

Зелен кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Campi – Cosmopolitan Design
70×180×156 cм, десен ъгъл, плат

Диван Bella от плат с ляв ъгъл в антрацитен цвят 275x165x85см.
85×275×165 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Зелен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Fuji – Bobochic Paris
88×292×160 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

Антрацитен ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, десен ъгъл, ниска

Зелен кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Martina – Micadoni
75×330×176 cм, десен ъгъл, модерни

Винтидж кафяв кожен разтегателен диван, десен ъгъл Lofty Lilly - Miuform
84×236×148 cм, от еко кожа, десен ъгъл

Светлосив разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе с място за съхранение (десен ъгъл) Sarina – Ropez
77×255×168 cм, десен ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Светлозелен кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Lokua – Makamii
70×285×190 cм, десен ъгъл, плат

Светлозелен сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Тъмно сиво кадифено ъглово канапе, десен ъгъл Santo - Milo Casa
Десен ъгъл, скандинавски, с място за съхранение

Зелен ъглов диван (десен ъгъл) Vanda - Mazzini Sofas
85×308×171 cм, десен ъгъл, модерни

Ъглов диван от сиво кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, десен ъгъл, модерни

Сиво-син шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Lilo – Makamii
Ляв ъгъл, с място за съхранение, конвертируем

Манама текстилен десен ъглов диван в кремав цвят 280x206x85см.
85×280×206 cм, десен ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Imola - Bonami Selection
84×274×160 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Тъмносив ъглов диван (ляв ъгъл) Chicago – Cosmopolitan Design
70×341×166 cм, ляв ъгъл, ниска
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Шкаф за работилница Pro Base – Keter
90×68×39 cм, от пластмаса
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност









