
Дизайнерска стенна лампа бяла със сребърен интериор - Fold
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Направете живота си по-приятен с интелигентни продукти. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различните нужди на клиентите, които всеки потребител може да оцени с интелигентното осветление. Изберете високоефективен LED източник на светлина с добро цветопредаване, висока яркост, икономия на електроенергия и екологична устойчивост. Възможност за регулиране на яркостта и цвета на светлината от топла до студена бяла. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Съвместим с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 15 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | RGB/LED технолигия/Alexa |
| Еквивалент на класическата крушка | 98 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Форма | Правоъгълен |
| Ъгъл на лъча | 180 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | OUTDOOR SOCKET Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност


Стъкло
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност



Модерни, скандинавски
В наличност



Стъкло
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност