
Redo 01-1431 - LED аплик AVANCE LED/14W/230V 63 см бял
История на цените
- 1.04.2026 г. - 102,89 € / 201,24 лв.
- 16.03.2026 г. - 102,89 € / 201,24 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 61.57 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm, 945 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Series | AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo, AVANCE Redo, WAVE Redo |
| Производител | REDO |
Подобни продукти


Briloner 7148-032-К-кт 3бр. LED димируеми лунички за баня 1xGU10/5W/230V IP23
В наличност
Eglo 94983 - LED лампа за баня TAMARA 1 4xLED/3,3W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Briloner 7221-039 - К-кт 3бр. LED лунички за баня 1xGU10/3W/230V сребристи
В наличност
Brilo - комплект 3x димируеми LED вградени таванни осветителни тела за баня DIMM LED/5,5W/230V IP23
В наличност
Briloner 7220-032 - К-кт 3бр. LED лунички за вграждане в баня FIT 1xGU10/5W/230V
Осветление на тавана
В наличност
LED стенен аплик SATURNO LED/25W/230V Ø 50 см IP44 черен
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Globo 67126-15IP - LED Лампа за баня KEANA LED/15W/230V IP44
Таванно осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Paulmann 92900 - Комплект 3xGU10/7W IP65 димируеми вградени лампи NOVA 230V
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Endon 77088-Стенно осветително тяло за баня ASHBURY 1xE14/4W/230V IP44 лъскав хром
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Баня стенен аплик ANITA 2xG9/33W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Elstead FE-PAYN-OR1-BATH - LED Аплик за баня PAYNE 1xG9/3W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Ledvance - LED баня ORBIS FLAME LED/5,5W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Влагозащитен спот за баня CHLOE 1xGU10/6W/230V IP65, кръгъл, черен
С IP44
В наличност
Paulmann 79965 - LED/13W IP44 Димируемо вградено таванно осветително тяло AREO 230V
С IP44
В наличност
Rabalux 1302 - За баня Стенна лампа TOGO 1xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Markslöjd 234841, 450712 - За баня лампа STELLA 2xE14/40W/230V IP44
С IP44
В наличност
LUXERA 68046 - Баня таванно осветително тяло LUNA 1xE27/60W/230V IP44
С IP44
В наличност
Endon 99952 - Аплик за баня CREW 1xE27/6W/230V IP44 месинг
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Brilo - К-кт 3x LED Димируема лампа за вграждане в баня LED/5W/230V IP23
Осветление на тавана
В наличност
Eglo 901761 - К-кт 3xLED Лампа за баня FAVAZZINA 1xGU10/4W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Briloner 2096-022 - LED Аплик 2xG9/2,25W/230V
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 9W 70CM APP366-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Kichler - Аплик за баня BRAELYN 1xE27/40W/230V IP44 златист
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Osram - LED стенен осветител за баня ORBIS FLAME LED/5,5W/230V IP44 черно
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Rabalux 3207 - Аплик за баня ANTOINE 1xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 901959 - LED осветително тяло за огледало за баня VADUMI LED/14W/230V 78 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
LED Лампа за огледало LED/10W/230V 3000K лъскав хром
В наличност
Briloner 8315-018 - LED Луничка за баня 1xGU10/5W/230V IP23
В наличност
Osram - LED таванен осветител за баня ORBIS FLAME 4xLED/5,5W/230V IP44 хром
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 3359 - LED таванно осветително тяло за баня LAMBERT LED/15W/230V IP44
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
REA-P7841 - Душ комплект с батерия ARGUS, четкано златно покритие
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка