
Аплика F&H Bowl TW
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно LED ориентирно осветително тяло. Преносимо батерийно осветително тяло, подходящо и за помещения с повишена влажност (IP44).. Регулируема яркост в 3 нива. Захранва се от вградена акумулаторна батерия. Батерията може да се зарежда чрез USB кабел (включен в комплекта). В осветителното тяло е вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 150 lm |
| Тип | Лампа за ориентация |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/На батерии, включени |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Метод на свързване | USB/С батерии |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Series | NIGHTLUX Osram |
| Производител | Osram |

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност



Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност


LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност