





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолната лампа Hanoi на Mauro Ferretti впечатлява с високия си и тънък корпус. То е изработено от смола и е украсено с фини хоризонтални линии, които му придават отличителен вид.Естественият ленен абажур придава на лампата баланс и допринася за приятната атмосфера.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Поставяне на лампа | На нощното шкафче |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Текстил/полирезин/метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 2 kg |
| Диаметър на абажура | 35 cm |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 80 cm |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Бохо |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Материал на конструкцията | Желязо/полирезин |
| Material | Текстил/полирезин/метал |
| Производител | Mauro Ferretti |

Ретро, ключ за осветление
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, стъкло
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, метал
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ретро, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, скандинавски, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, ключ за осветление

Ключ за осветление, на нощното шкафче, стъкло


Модерни, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни, ключ за осветление, с димер

Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличност
Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

240×260 cм
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност