
Brilagi-LED външно осветително тяло със сензор BENE LED/24W/230V 26x26 см кафяво IP54
История на цените
- 28.05.2026 г. - 69,83 € / 136,58 лв.
- 27.02.2026 г. - 69,83 € / 136,58 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външно таванно/стенно осветително тяло с микровълнов сензор. Устройството има 3 независими настройки, които лесно превключвате с помощта на малки превключватели (DIP). Настройка на времето: 5 с / 30 с / 60 с / 5 мин. Максимален обхват на сензора: 7 м, може да се настрои на 100 / 75 / 50 / 25 % от пълния обхват. Настройка на чувствителността: 2 / 10 / 50 lx, или тя може да бъде деактивирана. Детекционен ъгъл: 160°. Функция за разпознаване на дневна светлина. Вграден енергоефективен LED източник. На задната страна на осветителното тяло има малки превключватели, маркирани с номера. Превключвателите за настройка на сензора лесно се плъзгат с пръст или с малка отвертка.
Спецификации
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Кафяв |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 2100 lm |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор/Сензор за здрач |
| Еквивалент на класическата крушка | 145 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | BENE Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Градински прожектор бежов GU10 50mm регулируем IP65 вкл. кабел и щепсел - Basic
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 със сензор за движение - Champs
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна лампа бяла 20 см с LED IP44 Solar RGBW - Ludger
В наличност
Brilagi - Екстериорен аплик TRIANGLE 1xE27/60W/230V черен IP65
Стенни лампи
В наличност
Винтидж външна лампа фенер антично злато 120 см - Antigua
В наличност
Външна лампа бяла 25 см с LED IP44 Solar RGBW - Ludger
В наличност
Прожектор Spike Spot антрацит регулируем IP44 - Solo
Дърво
В наличност
Стойка за външна лампа черна с дим 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. WiFi GU10 - Solo
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерна външна висяща лампа тъмно зелена IP44 - Kansas
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмно сива IP44 със сензор за здрач - Rox
В наличност
Класическа външна стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Champs
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 45 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Външна стенна лампа стомана IP44 с датчик за движение - Solo
В наличност
Външна стенна лампа черна с пластмасова сфера IP44 неръждаема стомана - Sfera
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Прожектор на кол черен регулируем IP44 - Solo
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна външна подова лампа черна 80 см с контакт IP44 - Charlois
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 с WiFi A60 - Мюнхен
В наличност
Модерна външна лампа 45 см стомана с гнездо IP44 - Malios
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външно стенен осветител с сензор
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Briloner 3035-015 - LED Екстериорен аплик HANAU LED/6,5W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна подова лампа черна с прозрачен глобус 50 см IP44 - Sfera
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Външни наземни прожектори черни AR111 регулируеми IP65 - Delux Honey
В наличност
Външна лампа черна 45 см AR70 регулируема IP44 - Solo
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Свободностояща външна лампа черна 50 см 2-светлина регулируема - Duo
В наличност
Външна стенна лампа тъмно сива с LED 6-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Brilagi - LED соларен стенен блок осветител BLOCK LED/2W/3,7V IP44
Стенни лампи, пластмаса, е слънчева
В наличност
Модерен външен стълб ръждиво кафяв 30 см IP44 регулируем - Ciara
В наличност
Модерен външен фенер черен 30 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Умна външна подова лампа черна с оребрено стъкло 80 см вкл. WiFi A60 - Charlois
В наличност
Модерен стълб за лампа за външно осветление стомана неръждаема стомана 50 см - Sfera
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
