
Плафон SIRJA DOUBLE BOHO 2xE14/15W/230V Ø 35 cm бежов/бял
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 64.46 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur, SIRJA DOUBLE Lamkur, SIRJA DOUBLE BOHO Lamkur |
| Производител | Lamkur |

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
