
LED2 - LED Пендел BELLA LED/48W/230V 3000K/4000K бял
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 239.26 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm, 4320 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W, 300 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W |
| Series | GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro, GALA Milagro |
| Производител | Milagro |

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
С абажур

Модерни, с димер, квадратен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Индустриални, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
