
Zuma Line W4106-2SN+WH-LED стенна лампа LUNA 1xE27/40W/230V + LED/2,5W хром/бяла
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практична дизайнерска стенна лампа с два светлинни източника. Лампата е оборудвана с LED четящ модул (3000K), чието насочване може да се регулира. И двата източника могат да се включват и изключват поотделно чрез люлеещ ключ на долната страна на осветителното тяло. Идеално осветление за спални и дневни помещения. Крушката E27 не е включена в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Цокъл | Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27, Вграден LED модул/E27 |
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED), НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm, 170 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W, 40 W/2,5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line, LUNA Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Дърво, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво, 230V
В наличност
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
230V
В наличност
Дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


