
Brilagi - LED полилей на кабел CRESTO 1xGU10/10W/230V кафяв
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 50.83 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Входяща мощност | 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm, 806 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая, Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W, 8,5 W |
| Series | CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi, CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни, с димер, с абажур
В наличност
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

