
Димируема LED интериорна лампа за отглеждане на растения GROW LED/7W/5V
История на цените
- 14.04.2026 г. - 36,78 € / 71,94 лв.
- 6.02.2026 г. - 36,78 € / 71,94 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED лампа за отглеждане е проектирана да подпомага ефективно растежа на растенията в помещения, където липсва естествена дневна светлина.Специален светлинен спектър (бял + червен) за максимална подкрепа на растежа и цъфтежа на растенията. Функция за затъмняване, позволяваща регулиране на яркостта според индивидуалните нужди на отглежданите видове. Вграден таймер с автоматичен цикъл: 16 часа включено и 8 часа изключено. Качествена LED технология с дълъг живот до 25 000 часа и висока енергийна ефективност. Захранване чрез USB-A кабел с дължина 1,7 метра (захранващият адаптер не е включен в комплекта). Висок индекс на цветопредаване (CRI > 80) за естествен вид на растенията под светлината на лампата. Елегантна конструкция, комбинираща метал и пластмаса, осигуряваща стабилност и издръжливост. Подходяща за целогодишно отглеждане на билки, сукуленти и за предварително отглеждане на разсади в апартамент.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал, Пластмаса |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K, 3200 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm, 300 lm |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Постепенно димируем |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая, Кухня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Series | PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos, PLANT LAMP Emos |
| Производител | EMOS |
Подобни продукти


Fox & Fern Heusden, саксия за цветя, Полистоун, подходяща за растения, ръчна изработка
За изпращане след 6 дни
Fox & Fern Enspijk, саксии за цветя, орехово дърво, Polystone, ръчна изработка, 2 размера
За изпращане след 6 дни
Fox & Fern Саксия Almere Fibre Stone, идеална за растения, ръчно изработена, конусовидна
За изпращане след 4 дни
Fox & Fern Heusden, саксия за цветя, Полистоун, подходяща за растения, ръчна изработка
За изпращане след 6 дниНай-добрите продукти от Lampite.bg

Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Библиотека URAN занаятчийски дъб
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Rabalux 2243 - Лампион FLINT 1xE27/40W/230V бежов
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Jupiter 9 OP-1 - Лампион OPAL 1xE27/60W/230V
Стъкло, метал, рустик
В наличност