









Размери 80×160×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кафяв скрин от масивно манго 160x80x40 cm Tamira – MOME
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Кафяв |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | IN |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 36.22 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Tamira |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | С крачета/с рафтове/с врати |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Тъмно дърво |
| Декор | Полугланц/екзотично дърво |
| Материал на конструкцията | Масив манго |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | MOME |

80×159×47 cм, модерни, мат
В наличност
95×83×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
82×81×46 cм, с чекмеджета, дърво

76×160×45 cм, с вратички, от дъб
В наличност
80×159×47 cм, от дъб, мат

Дърво, мат, класическо отваряне

80×211×47 cм, модерни, мат
В наличност
82×80 cм, модерни, с чекмедже

80×108×47 cм, от дъб, мат
Безплатна доставка
76×137×40 cм, от дъб, модерни

75×160×45 cм, класическо отваряне

Мат, класическо отваряне, прави шкафове

67×100×50 cм, с вратички, от дъб
Безплатна доставка
90×160×40 cм, класическо отваряне, метал

От дъб, модерни, мат

61×176×42 cм, от дъб, модерни

76×120×45 cм, с вратички, от дъб
Безплатна доставка
76×140×45 cм, с вратички, от дъб
Безплатна доставка
80×180×45 cм, с вратички, от дъб

142×90×42 cм, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Дърво, мат, класическо отваряне

С вратички, мат, с плъзгаща се врата

80×160×40 cм, с вратички, от дъб
В наличностБезплатна доставка
80×180×45 cм, от дъб, модерни

110×90×45 cм, дърво, от дъб

81×140×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
81×79×35 cм, от дъб, модерни
Безплатна доставка
71×150×40 cм, ретро, дърво
В наличностБезплатна доставка
99×37×26 cм, с чекмеджета, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
87×80×44 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
103×80×40 cм, с вратички, от дъб
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност