
Brilagi - Спот аплик SELE 1xGU10/30W/230V черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Kanlux, който имаме на склад на цена 30.99 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm, 145 lm |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия, Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Series | TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux, TONIL Kanlux |
| Производител | Kanlux |

230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Дърво
В наличност

Стъкло, метал, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


