
LED димируемо таванно осветително тяло с вентилатор VENTELUX LED/48W/230V, черно + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 123,55 € / 241,64 лв.
- 30.01.2026 г. - 123,55 € / 241,64 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Таванно осветително тяло с вентилатор 2 в 1. Осветлението и вентилаторът могат да се управляват независимо, което позволява гъвкаво адаптиране към условията в помещението. 5-степенно регулиране на скоростта на вентилатора + реверс. Регулируема цветна температура: 3000K / 4000K / 6500K. Плавно затъмняване с помощта на дистанционно управление. Мотор на вентилатора: 15W. Ниво на шума: 55 dB. Въздушен поток: 33,6 m3/min. Батерии 2x AAA за дистанционното управление не са включени в опаковката.
Спецификации
| Ниво на шум | 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55 |
|---|---|
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Среден живот на ресурса | 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K, 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Series | VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi, VENTELUX Kobi |
| Производител | Kobi |
Подобни продукти


LED Плафониера с вентилатор OPAL LED/48W/230V + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Globo 03628B - LED Димируем плафон с вентилатор LED/30W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71334 - LED стенно осветление с вентилатор DALFON 72W/230V 3000-6500K+DO
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71336-LED Димируем плафон с вентилатор DALFON 40W/230V 3000/4000/6000K + д.у.
В наличностБезплатна доставка
USB вентилатор SAPIR SP 1760 USB4, 2.5W, 5V, Перки 10 см, Черен
В наличност
Вентилатор за таван черен с прибиращи се перки 107 см 5 светлини с дистанционно управление - Gaiola
В наличностБезплатна доставка
Kanlux 38033-LED осветително тяло с вентилатор PLAVE 48W/230V 3000/4000/6500K +Д
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем плафон с вентилатор LED/48W/230V 3000-6500K + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71329 - LED осветление с вентилатор DALFON 48W/230V 3000-6500K+DO
В наличност
Вентилатор за таван черен 46.5cm вкл. LED с дистанционно управление - Kees
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен 132 см с LED и дистанционно управление - Cool Anello
В наличностБезплатна доставка
Globo 03643 - LED вентилатор CELESTE 40W/230V 3000-6500K с ДУ
В наличностБезплатна доставка
Aigostar безжичен мини вентилатор с мъгла MIST 10W/5V черен
В наличност
Вентилатор за таван 1xE27/70W/230V Ø 132 см кафяв/златист
В наличност
Вентилатор за таван черен със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Вентилатор за таван черен с бежово 130 см с въже - Mistral Magna
В наличностБезплатна доставка
Nedis FNDK1BK10 - Настолен вентилатор 3W/USB 10 см черен
В наличност
Умен вентилатор за таван черен със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Rabalux 71009 - LED Димируем таванен вентилатор HORACIO LED/67W/230V + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71337-LED Димируем плафон с вентилатор FANFY 40W/230V 3000/4000/6000K + д.у.
В наличностБезплатна доставка
Brilagi LED осветително тяло с вентилатор, димируемо, 30W, 230V, 3000-6500K, чер
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен таванен вентилатор квадратен черен с LED димер - Climo
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен със звезден ефект 47 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Emily
В наличност
Подов вентилатор Elite YFL-0317HR, 100W, 50.8 см, 3 скорости, 3 перки, Хромиран метал
За изпращане след 2 дни
LED Плафониера с вентилатор OPAL LED/48W/230V + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED Плафониера с вентилатор OPAL LED/48W/230V + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Подов вентилатор VIENTO 100W/230V лъскав хром
В наличност
Brilagi LED осветително тяло с вентилатор, 50W, 230V, 3000-6500K, черно+DO
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED RGBW регулируем вентилатор MAZZARO LED/24W/230V + DO
В наличностБезплатна доставка
GLOBO 0307 - Таванен вентилатор UGO 1xE27/60W/230V
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71333 - LED вентилаторна лампа DALFON 48W/230V 3000-6500K с ДУ
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
