
Плафон ТИЕРА, орех, 4xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя ByRydens, който имаме на склад на цена 197.93 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Series | LIGHTS ByRydens, GROSS ByRydens |
| Производител | ByRydens |

LED лампи

Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи

Индустриални
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност

Метал
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, хартия, модерни
В наличност
LED лампи

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, дърво, индустриални
В наличност
Метал

Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кухня
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
