
LED Козметично огледало LED/3,2W/4,5V 3xAA IP44
Увеличение
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Козметично джобно огледалце с LED осветление. При отваряне на огледалцето LED осветлението се включва автоматично, а при затваряне се изключва. Яркото и равномерно осветление гарантира, че ще видите всеки детайл дори при слаба околна светлина. Освен стандартното огледало предлага и увеличително огледало с двукратно увеличение. Огледалцето работи без постоянно свързване към мрежата благодарение на вградена литиево-йонна (Li-ion) батерия с капацитет 300 mAh, която се зарежда чрез USB. Благодарение на компактните си размери се побира в чанта, раница или козметична чантичка. Огледалцето ще свети до 3 часа с едно зареждане и може лесно да се зарежда чрез USB кабел, включително от powerbank.Време за зареждане: 3 ч. Козметичното огледалце е оборудвано с практичен платнен калъф за защита от повреди. Адаптерът не е включен в комплекта.
| Увеличителни | Да |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Жавот на батерията | 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h, 3 h |
| Капацитет | 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Студено бяло |
| Тип | Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление, Огледало с осветление |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Температура на светлината | 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K, 4500-5500 K |
| Входяща мощност | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Функция | LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени, LED технолигия/Акумулаторен/На батерии, включени |
| Series | Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept, Traveling - Other, COSMETIC MIRROR, ALL Concept |
| Производител | Concept |

Увеличение
В наличност
32×35 cм, увеличение, стена
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Увеличение
В наличност
Увеличение, стена
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностБезплатна доставка
Стена
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стена
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Увеличение
В наличност
27×14 cм, стена
В наличност

Увеличение
В наличностБезплатна доставка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Увеличение, стена
В наличностБезплатна доставка

Стена
В наличностБезплатна доставка

Стена
В наличност
Увеличение, стена
В наличност
Увеличение, стена
В наличност
Увеличение, маса
В наличност
Увеличение, стена
В наличност
33×13 cм, стена
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
34×20 cм, увеличение
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Увеличение, стена
В наличност
Увеличение
В наличност
Увеличение, стена
В наличност
Увеличение
В наличност
Увеличение, стена
В наличностБезплатна доставка
Увеличение, маса
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

