
Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Fabian – Scandic
85×262×152 cм, десен ъгъл, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.

Светлокафяв шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска
1427,15 € / 2791,26 лв.

Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
85×333×198 cм, ниска
1962,65 € / 3838,61 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
85×333×198 cм, ниска
1962,65 € / 3838,61 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска
1427,15 € / 2791,26 лв.
Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
Размери 85×333×198 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1656,65 € / 3240,13 лв.
История на цените
- 16.05.2026 г. - 1962,65 € / 3838,61 лв.
- 15.05.2026 г. - 1962,65 € / 3838,61 лв.
- 19.04.2026 г. - 1656,65 € / 3240,13 лв.
- 20.02.2026 г. - 1495,15 € / 2924,26 лв.
- 15.02.2026 г. - 1407,2 € / 2752,24 лв.
- 14.02.2026 г. - 1495,15 € / 2924,26 лв.
- 5.02.2026 г. - 1759 € / 3440,3 лв.
- 23.01.2026 г. - 1495,15 € / 2924,26 лв.
- 19.01.2026 г. - 1530,33 € / 2993,07 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
Размери
| Ширина: | 333 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 198 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 17 cm |
| Височина на подлакътниците | 63 cm |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 332 cm |
| Дълбочина на седалката | 57 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 14.5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 118 cm |
| Обща дълбочина на лежанката | 152 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 91 cm |
| Капацитет на тежестта | 540 kg |
| Тегло | 123 kg |
| Размер на дивана | Други |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Fabian |
| Ъгъл и форма | U форма/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерия | Enter 8 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Бежов кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Vanda – Mazzini Sofas
85×384×284 cм, плат, ниска

Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл/"U") Chicago - Cosmopolitan Design
70×364×262 cм, ниска
В наличност
Кремав ъглов диван с място за съхранение от рипсено кадифе Sara – Ropez
78×332×170 cм, с място за съхранение, конвертируем

Светлосив сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Fuji – Bobochic Paris
88×377×204 cм, с място за съхранение, конвертируем

Бежов сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл/"U" форма) Tori – Bonami Selection
95×314×187 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Бежов разтегателен ъглов диван от букле (десен ъгъл U форма) Feraria – ELTAP
93×358×202 cм, конвертируем, ниска

Бежов велурен U-образен разтегателен диван Nihad - Bobochic Paris
95×386×153 cм, конвертируем, ниска
В наличност
Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×303×197 cм, конвертируем, ниска

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (U форма) Lilo – Makamii
86×290×148 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кремав ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл U форма) Justin – Ropez
77×316×194 cм, ниска

Праховорозов U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Charming Charlie - Miuform
Конвертируем, двуместен, ниска

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
Ниска

Бежов разтегателен диван в буквата "U", ляв ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×312×202 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Сив ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Loretto – Cosmopolitan Design
68×345×250 cм, плат, ниска

Сив разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл/U форма) Merkur – Ropez
103×324×218 cм, с място за съхранение, конвертируем

Зелен сгъваем ъглов диван (U форма) Leila – Makamii
90×317×162 cм, конвертируем, плат

Светлосив U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Dazzling Daisy - Miuform
77×330×190 cм, скандинавски, ретро

Светлосив U-образен разтегателен диван, десен ъгъл Sweet Harmony - Miuform
95×321×208 cм, модерни, конвертируем

Кафяв ъглов диван от изкуствена кожа (десен ъгъл/"U") Copenhagen - Scandic
85×342×260 cм, модерни, от еко кожа

Ъглов диван от тъмнокафява кожа (десен ъгъл) Madame - Windsor & Co Sofas
68×365×270 cм, кожа, с табуретка

Зелен кадифен модулен ъглов диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni
Модерни, плат, с възглавници

Зелен кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл U форма) Rodrigo – ELTAP
90×345×202 cм, с място за съхранение, конвертируем
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност






