
Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Fabian – Scandic
85×262×152 cм, десен ъгъл, ниска
1274,15 € / 2492,02 лв.

Светлокафяв шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска
1427,15 € / 2791,26 лв.

Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
85×333×198 cм, ниска
1962,65 € / 3838,61 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/U форма) Fabian – Scandic
85×333×198 cм, ниска
1962,65 € / 3838,61 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fabian – Scandic
85×256×198 cм, ляв ъгъл, ниска
1427,15 € / 2791,26 лв.
Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Fabian – Scandic
Размери 85×262×152 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1070,15 € / 2093,03 лв.
История на цените
- 16.05.2026 г. - 1274,15 € / 2492,02 лв.
- 15.05.2026 г. - 1274,15 € / 2492,02 лв.
- 17.04.2026 г. - 1070,15 € / 2093,03 лв.
- 20.02.2026 г. - 1033,91 € / 2022,15 лв.
- 15.02.2026 г. - 973,09 € / 1903,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 1033,91 € / 2022,15 лв.
- 5.02.2026 г. - 1216,36 € / 2378,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 1033,91 € / 2022,15 лв.
- 19.01.2026 г. - 1058,23 € / 2069,72 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлокафяв шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Fabian – Scandic
Размери
| Ширина: | 262 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 152 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 17 cm |
| Височина на подлакътниците | 63 cm |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 228 cm |
| Дълбочина на седалката | 57 cm |
| Височина на седалката | 45 cm |
| Височина на крачетата | 14.5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 118 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 91 cm |
| Капацитет на тежестта | 360 kg |
| Тегло | 85 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Fabian |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/с лежанка |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивен бор/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерия | Enter 5/1 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Светлокафяв |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Бежов ъглов диван (променлив) Jeanne - Bobochic Paris
Скандинавски, ниска
В наличност
Кремав ъглов диван (десен ъгъл) Copenhagen – Scandic
85×280×152 cм, десен ъгъл, плат
В наличност
Кремав разтегателен ъглов диван (променлив) Monaco – Bobochic Paris
Конвертируем, ниска

Кремав шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Treno – Cosmopolitan Design
70×180×164 cм, ляв ъгъл, ниска

Бежов ъглов разтегателен диван , ляв ъгъл Santo - Milo Casa
Ляв ъгъл, скандинавски, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×237×197 cм, десен ъгъл, конвертируем

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×147 cм, десен ъгъл, плат

Ъглов диван от светлосиво кадифе (ляв ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, ляв ъгъл, скандинавски

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
82×278×149 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Torino – Micadoni Home
83×250×170 cм, десен ъгъл, плат

Бежов модулен диван (ляв ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×172×96 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Кремав шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Maze – Maison de Rêve
70×294×185 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, конвертируем

Бежов сгъваем ъглов диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Tori – Bonami Selection
95×240×187 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Кремав разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Nanea – Makamii
86×240×148 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Светлосив ъглов диван (ляв ъгъл) Vanda - Mazzini Sofas
Скандинавски

Бежов шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Gomsi – ELTAP
100×228×165 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов разтегателен диван десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×242×202 cм, десен ъгъл, скандинавски

Бежов ъглов диван от велур (десен ъгъл) Lazy Lukka - Miuform
Десен ъгъл, конвертируем, ниска

Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Fuji – Bobochic Paris
88×282×204 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Hero – Scandic
84×310×206 cм, ляв ъгъл, ниска

Бежов кадифен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
84×275×142 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Felro – ELTAP
99×285×181 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni Home
70×299×177 cм, десен ъгъл, ниска

Бежов ъглов диван (ляв ъгъл) Chicago - Cosmopolitan Design
70×284×166 cм, ляв ъгъл, ретро
В наличност
Светлосив разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Malie – Makamii
86×242×162 cм, десен ъгъл, плат

Бежов ъглов диван Belair – Bobochic Paris
80×280×139 cм, плат, ниска

Бежов променлив разтегателен диван Nihad - Bobochic Paris
95×282×153 cм, ретро, конвертируем
В наличност
Бежов кадифен модулен ъглов диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni
75×330×176 cм, ляв ъгъл, модерни

Бежов кадифен разтегателен ъглов диван (десен ъгъл) Blezalt – ELTAP
82×240×150 cм, десен ъгъл, модерни

Бежов кадифен модулен ъглов диван (десен ъгъл) Bellis – Micadoni
70×285×155 cм, десен ъгъл, плат
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност






