


Размери 84×90×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяло единично легло 90x200 cm от масивен бук с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 84 cм |
| Декор | Бук |
|---|---|
| Материал | Дървени |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Тип табла за легло | Масивно дърво |
| Държава на произход | UA |
| Височина на крачетата | 16 cm |
| Брой крака | 4 бр. |
| Височина на таблата на леглото | 52 cm |
| Височина на рамката на леглото | 33.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 45.1 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 206 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Forrest |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без място за съхранение/с табла/с крачета |
| Материал на конструкцията | Масив бук |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |

34×90×200 cм, от бук, от дърво
В наличност
За момичета, за момчета, с място за съхранение


60×76×148 cм
В наличностБезплатна доставка
68×90×200 cм, от бор, за момичета

От бор, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
90×120×200 cм, с място за съхранение, тапицирано
В наличност
За момичета, за момчета, с място за съхранение

90×150×210 cм, от дъб, с място за съхранение

70×105×195 cм, с място за съхранение
В наличност
60×90×200 cм, от бор, от дърво

240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Маса
В наличност
220×230 cм

Метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
198×130×192 cм
В наличност



25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
110×53×56 cм
В наличност
Класически, дърво
В наличност

7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност