






Размери 63×70×140 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 227 € / 443,97 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сладкото детско легло Peppa Pig е оборудвано с решетка от летвички, две странични релси като защитни прегради и спално бельо (завивка 100 x 135 cm и калъфка за възглавница 60 x 40 cm).
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
| Височина: | 63 cм |
| С преграда | Да |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Тип | Класическo/ниско |
| Капацитет на тежестта | 35 kg |
| Тегло | 13 kg |
| Размер | 70x140 |
| Дължина | 145 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Препоръчителна възраст | 0 - 6 |
| Включени ламели | Да |
| Серия | Peppa Pig |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Цвят на краката | Бял |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Защитна бариера | Фиксирана |
| Аксесоари | С предпазна бариера/с табла/без място за съхранение/с крачета |
| Материал на конструкцията | МДФ/шперплат |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Бял |
| Material | МДФ |
| Производител | Roba |


С място за съхранение

Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност



300×120 cм, метал
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
73×29×39 cм, пластмаса, за смесени отпадъци
В наличност
Класически
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност