Бяло и синьо детско легло 70x140 cm Paw Patrol – Roba
Размери 63×70×140 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 192,95 € / 377,38 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 19.04.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 24.03.2026 г. - 227 € / 443,97 лв.
- 19.03.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 10.03.2026 г. - 227 € / 443,97 лв.
- 5.03.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 24.02.2026 г. - 227 € / 443,97 лв.
- 20.02.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 16.02.2026 г. - 227 € / 443,97 лв.
- 14.02.2026 г. - 192,95 € / 377,38 лв.
- 12.01.2026 г. - 227 € / 443,97 лв.
- 10.01.2026 г. - 208 € / 406,81 лв.
- 2.12.2025 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 190,2 € / 372 лв.
- 5.11.2025 г. - 194,29 € / 380 лв.
- 23.01.2025 г. - 181,51 € / 355 лв.
- 1.01.2025 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 27.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 24.12.2024 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 20.12.2024 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 19.12.2024 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Симпатичното детско легло Paw Patrol е оборудвано с решетка от летвички, две странични релси като защитни прегради и спално бельо (завивка 100 x 135 cm и калъфка за възглавница 60 x 40 cm).
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
| Височина: | 63 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| С преграда | Да |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Класическo/ниско |
| Капацитет на тежестта | 35 kg |
| Тегло | 13 kg |
| Размер | 70x140 |
| Дължина | 145 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Препоръчителна възраст | 0 - 6 |
| Включени ламели | Да |
| Серия | Paw Patrol |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Цвят на краката | Бял |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Защитна бариера | Фиксирана |
| Аксесоари | Без място за съхранение/с предпазна бариера/с крачета/с табла |
| Материал на конструкцията | МДФ/шперплат |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Син/бял |
| Material | МДФ |
| Производител | Roba |
Подобни продукти

Бяла кутия за съхранение на детско легло 90x190 cm Pino – Vipack
19×93×196 cм, от бор, с място за съхранение

Детско легло 80x200 cm Kiki 2 - Adeko
40×83×203 cм, от бор, за момичета

Детско легло от борова дървесина 90x190 cm Box 2 - Adeko
40×94×194 cм, от бор

Детско легло от борова дървесина BOX 4, 90 x 160 cm Mila Box 4 - Adeko
40×94×164 cм, от бор, от дърво

Детско легло от борова дървесина Pepe Colm, 90 x 160 cm - Adeko
40×94×164 cм, от бор

Детско разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x180 cm CPW – Adeko
64×90×180 cм, от бор, с място за съхранение

Детско легло от борова дървесина Adeko Pepe Dan, 90 x 180 cm
40×94×184 cм, от бор

Детско легло от борова дървесина BOX 9, 80 x 200 cm - Adeko
За момичета, за момчета, от дърво
Безплатна доставка
Детско легло от борова дървесина в естествен цвят 80x200 cm CPP - Adeko
За момичета, за момчета, от дърво

Детско легло от масивен бор в естествен цвят 90x200 cm Mila CWW – Adeko
60×90×200 cм, от бор, от дърво

Детско легло от масивен бор с място за съхранение в естествен цвят 90x180 cm Mila CPD – Adeko
61×90×180 cм, от бор, с място за съхранение

Детско разтегателно легло от масивен бор с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x200 cm Roma – Adeko
63×84×216 cм, от бор, с място за съхранение

Детско легло от борова дървесина в естествен цвят 90x200 cm CPN - Adeko
60×90×200 cм, от бор

Детско легло 80x200 cm Kiki 3 - Adeko
За момичета, за момчета

Детско легло от борова дървесина BOX 10, 90 x 200 cm Mila Box 10 - Adeko
40×94×204 cм, от бор

Зелено детско легло 90x200 cm Bronxx - Vipack
За момичета, за момчета

Детско разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 80x190 cm CP – Adeko
64×86×199 cм, от бор, с място за съхранение

Сиво тапицирано детско легло 120x200 cm без ламелно дъно Fun – Meise Möbel
90×120×200 cм, от дъб, за момчета
В наличност
Бяло разтегателно детско легло от масивен бор с място за съхранение 90x200 cm AMORI – Vipack
95×90×200 cм, от бор, за момичета

Детско легло с място за съхранение в бял и естествен цвят 90x190 cm Valka – Marckeric
63×98×205 cм, от бор, с място за съхранение
В наличност
Сиво-зелено разтегателно детско легло от декор от бор с място за съхранение и включена подматрачна рамка 90x200 cm Esteban – Marckeric
65×90×200 cм, от бор, с място за съхранение
В наличност
Бял детско легло за подрастващи от масивен бор с място за съхранение и включен матрак с подматрачна рамка Jumper – Vipack
65×99×140 cм, от бор, с място за съхранение
Безплатна доставка
Единично легло 90x200 cm от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят Forrest – Vipack
100×90×200 cм, от дъб

Детско разтегателно легло от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Forrest – Vipack
68×90×200 cм, от дъб

Легло Сити 2011 за еднолицев матрак 120/190 см. от мебели Ирим

Сиво детско легло, 70 x 140 cm Peuter - Vipack
56×76×148 cм, за момчета, с място за съхранение

Детско легло сиво-зелено 90x190 cm от масивен бор с включена подматрачна рамка Enola – Marckeric
70×107×199 cм, от бор, от дърво

Зелено/сиво-зелено разтегателно детско легло от масивен бор с място за съхранение и включена подматрачна рамка 90x200 cm Carrie – Marckeric
59×90×200 cм, от бор, за момчета
В наличност
Розово бебешко легло , 200 x 90 cm Kiddy - Vipack
72×205×95 cм, за момичета, с преграда

Тъмносиво тапицирано детско легло 120x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Circle – Meise Möbel
90×120×200 cм, за момчета

Легло Сити 2021 от Ирим
С място за съхранение

Бяло детско легло с включена подматрачна рамка 80x200 cm Duuli – ELTAP
57×85×204 cм, включително летва за легло
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност






