
Теракотен кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, десен ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Бежов кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Зелен кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, десен ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Бежов кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Тъмносин кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Теракотен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Тъмносин кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Теракотен кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Сив кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Зелен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Зелен кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, десен ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Тъмносин кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Тъмносин кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, десен ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Сив кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Бежов кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Теракотен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Бежов кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, десен ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Сив кадифен ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.

Зелен кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Naomi – Micadoni
75×285×170 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
1877,65 € / 3672,36 лв.

Сив кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Naomi – Micadoni
75×280×195 cм, десен ъгъл, модерни, плат
2396,15 € / 4686,46 лв.
Тъмносин кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
Размери 75×285×170 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1877,65 € / 3672,36 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 1877,65 € / 3672,36 лв.
- 19.04.2026 г. - 1877,65 € / 3672,36 лв.
- 19.03.2026 г. - 1877 € / 3671,09 лв.
- 20.02.2026 г. - 1877,65 € / 3672,36 лв.
- 15.02.2026 г. - 1767,2 € / 3456,34 лв.
- 14.02.2026 г. - 1877,65 € / 3672,36 лв.
- 11.02.2026 г. - 2209 € / 4320,43 лв.
- 5.02.2026 г. - 2419 € / 4731,15 лв.
- 23.01.2026 г. - 2056,15 € / 4021,48 лв.
- 16.01.2026 г. - 2104,53 € / 4116,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносин кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Naomi – Micadoni
Размери
| Ширина: | 285 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 15 cm |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 34 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 255 cm |
| Дълбочина на седалката | 75 cm |
| Височина на седалката | 41 cm |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 150 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 95 cm |
| Капацитет на тежестта | 450 kg |
| Тегло | 92.046 kg |
| Размер на дивана | Четириместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Naomi |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/с лежанка |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | Шперплат/МДФ/ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Salvador 05 |
| Тапицерски материал | Кадифе |
| Цвят | Тъмносин |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Тъмносин кадифен разтегателен ъглов диван (десен ъгъл) Lofty Lilly – Miuform
84×237×197 cм, десен ъгъл, конвертируем

Ъглов разтегателен диван от синьо кадифе , десен ъгъл Santo - Milo Casa
Десен ъгъл, скандинавски, с място за съхранение

Тюркоазен ъглов разтегателен диван, десен ъгъл Scandic Lagom - Miuform
90×235×157 cм, десен ъгъл, скандинавски

Син кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kyoto – Cosmopolitan Design
88×241×145 cм, десен ъгъл, модерни

Син ъглов диван (десен ъгъл) Ekahi – Makamii
Десен ъгъл, плат, ниска

Тъмносин кадифен ъглов диван Vanda – Mazzini Sofas
85×286×286 cм, плат, ниска

Кадифен ъглов диван в петролен цвят (ляв ъгъл) Campi – Cosmopolitan Design
70×256×156 cм, ляв ъгъл, модерни

Кадифен сгъваем/с място за съхранение ъглов диван в петролен цвят (десен ъгъл) Linz – Cosmopolitan Design
84×275×142 cм, десен ъгъл, модерни

Тъмносив разтегателен/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Scandic Lagom – Miuform
90×235×157 cм, десен ъгъл, скандинавски
В наличност
Тъмнокафяв кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Grayson – ELTAP
92×278×205 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмносин шенилов сгъваем ъглов диван (десен ъгъл) Kuki – Makamii
Модерни, конвертируем, триместен

Тъмносин шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван Tonale – Cosmopolitan Design
88×262×149 cм, модерни, с място за съхранение

Тъмносин ъглов диван от кадифе (ляв ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×256×173 cм, ляв ъгъл, модерни

Тъмносин шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni
70×290×177 cм, десен ъгъл, модерни

Тъмносин ъглов разтегателен диван от велур (десен ъгъл) Lazy Lukka - Miuform
85×247×191 cм, десен ъгъл, скандинавски

Тъмносин кадифен разтегателен с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл) Jodie – Micadoni
86×246×151 cм, десен ъгъл, модерни

Тъмносин ъглов диван Loretto – Cosmopolitan Design
68×250×250 cм, модерни, плат

Син кадифен ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Kate – Micadoni
76×252×220 cм, модерни, плат

Тъмносин модулен ъглов диван (ляв ъгъл) Martina – Micadoni Home
75×330×176 cм, ляв ъгъл, модерни

Син разтегателен ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Тъмносин кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Kapua – Makamii
82×240×149 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмносин ъглов диван Aden – Bobochic Paris
Ниска

Тъмносин ъглов диван от кадифе , ляв ъгъл Bali - Cosmopolitan Design
78×293×185 cм, ляв ъгъл, модерни

Син разтегателен ъглов диван с място за съхранение от букле (десен ъгъл) Felro – ELTAP
99×285×181 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмнозелен кадифен разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Foble – ELTAP
100×267×196 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмносин ъглов диван от кадифе (десен ъгъл) Kendal - Micadoni Home
79×332×231 cм, десен ъгъл, модерни

Кралско син ъглов разтегателен диван с кадифена тапицерия , десен ъгъл Nuage - Windsor & Co Sofas
92×285×192 cм, ляв ъгъл, десен ъгъл

Тъмносин сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Fuji – Bobochic Paris
88×282×204 cм, ляв ъгъл, модерни

Син разтегателен ъглов диван с място за съхранение от букле (десен ъгъл L форма) Ferucce – ELTAP
93×276×200 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

Тъмносиньо кадифено ъглово канапе, десен ъгъл Stylish Stan - Miuform
90×224×148 cм, десен ъгъл, скандинавски

Кадифен ъглов диван в петролен цвят Campi – Cosmopolitan Design
70×255×255 cм, модерни, плат

Син шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (десен ъгъл) Roxelane – Bobochic Paris
95×258×150 cм, десен ъгъл, модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност




