Продукти, които може да харесате
Кафяво-сива метална стенна лампа ø 6,5 cm Gleam – Sollux
История на цените
- 26.04.2026 г. - 46,07 € / 90,11 лв.
- 14.02.2026 г. - 46,07 € / 90,11 лв.
- 5.02.2026 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 46,07 € / 90,11 лв.
- 16.01.2026 г. - 47,15 € / 92,22 лв.
Описание на продукта
Кафяво-сива метална стенна лампа ø 6,5 cm Gleam – Sollux
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 2 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 0.7 kg |
| Диаметър на абажура | 6.5 cm |
| Дължина | 8.5 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Gleam |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Цвят | Кафяво-сив |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Препоръчва се

Модерна стенна лампа черна 2 светлини регулируема - Lune
Ретро, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бронз с бял абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа тъмно бронзова кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
Комплект от 2 стенни лампи черни с LED с USB и индукционно зарядно - Riza
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни - Transfer
Модерни
В наличност
Japandi Плафон Бял 37cm - Plu Asyesha
В джапанди стил
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни аплици черни кръгли 2-светлинни - Sandy
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бяла - Simple Drum Jute
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна със злато - Sunrise
Модерни
В наличност
Външна Стенна Лампа Черна със Стъкло IP44 - Мюнхен
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Brilagi-LED Стенно точково осветително тяло с USB порт NOCTIS LED/3W/230V+LED/9W черно
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриален стенен аплик черен регулируем - Wye
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна стенна лампа черна с LED IP54 Квадратна - Evi
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа месинг 62 см с LED IP44 - Jerre
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 17,5 см с LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED стенен лампион CARVALHO 1xE27/60W/230V дъб
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Скандинавска стенна лампа бежова UFO 2 светлини - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни - Otan
Модерни
В наличност
Стенна лампа месинг 41,5 см с LED IP44 - Jerre
LED лампи
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бежова с опалово стъкло IP44 - Michele
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златиста кръгла 20 см - Sunrise
Модерни
В наличност
Модерен стенен аплик бежов GU10 50mm кръгъл 2-светлинен - Sandy
Модерни
В наличност
Хотелски шик стенна лампа тъмен бронз с кехлибарено стъкло - Stavelot
Стъкло
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява IP44 с датчик за здрач - Charlois
Стъкло
В наличност
Модерна стенна лампа черна 60 см вкл. LED - Clockwise
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED детско таванно осветително тяло LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K розово
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дизайнерски таванен аплик бял копринен 52 см 3-светлина - Plu
В наличност
Скандинавска стенна лампа бяла органична - Plaster
Скандинавски
В наличност
Japandi таванна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
























































































